Ahoj,
jsem Patrik.
Je mi 20 let a pohybuju se kolem živých akcí, koncertů a eventů. Primárně se věnuju světlům, nejčastěji pracuju na MA3, zkušenosti mám i s Chamsys a když je potřeba, zvládnu si poradit také s AVO nebo Tigerem.
Nepovažuju se za seniorního světlaře ani člověka, který už viděl všechno. Beru každou akci jako příležitost naučit se něco nového a posunout se dál.
Vedle světel můžu fungovat i jako bedňák. Mám také základní přesah do zvuku — za zvukaře se ale nepovažuju, spíš dokážu být nápomocný tam, kde je potřeba.
Zakládám si na tom, aby byla spolupráce na rovinu. Cením si upřímnosti, bezprostřednosti a pokory.
Bydlím v Brně, mám řidičský průkaz skupiny B a vlastní auto. Jsem otevřený jak jednorázovým akcím, tak dlouhodobější spolupráci.
